Brit Care Dog Show Champion Somonlu Ringalı Köpek Maması 

Brit Care Dog Show Champion Somonlu Ringalı Köpek Maması 

Brit Care Dog Show Champion Somonlu Ringalı Köpek Maması yarışmaya hazırlanan köpeklerinizin fiziksel ve ruhsal anlamda gelişme gösterebilmesi amacıyla tasarlanmıştır. Brit Care Dog Show Champion Somonlu Ringalı Köpek Maması kondisyon ve fiziksel aktivite sırasında harcanan enerjiyi öğünlerinde sunarak mükemmel bir kondisyona sahip olması beklenen yarışma köpekleri için formüle edilmiştir. Brit Care Dog Show Champion Somonlu Ringalı Köpek Maması yapısında bulunan fotoalerjenik maddeler sayesinde köpeğiniz yüksek kalitede ki protein ve doymamış yağ ile vücuduna ekstra direnç sağlamaya yardımcıdır. Bu mama köpekleriniz için mükemmel rottweiler kondisyon sağlamanıza maksimum derece de yarar sağlamaktadır. Yüksek seviye de omega – 3 yağ asitleri sayesinde köpeğinizin ruhsal durumunu kontrol altına alarak bünyesinde barındırdığı folik asitler ve vitamin B sayesinde köpeklerinizin üzerinde ki stresi minimum seviyeye indirgenmesi hedeflenmiştir. Ayrıca yapısında bulunan omega – 6 yağ asitleri sayesinde ise kepeksiz,döküntüsüz, parlak ve ipeksi bir tüy yapısı sağlamaya yardım etmektedir. Vitamin C sayesinde ise bağışıklık sistemi güçlenen köpeğinizin hücre koruması en yüksek seviye de artış göstererek hücresel bağışıklığı arttırmaya olanak sağlamaktadır. Brit Care Dog Show Champion Somonlu Ringalı Köpek Maması enfeksiyon geçiren köpeklerinizin korunmasına yardımcı olmasının yanı sıra metabolizmanın yenilenmesini ve karaciğer yenilenmesini hızlandırıcı etki göstermektedir. Bağırsak düzenleyici prebiyotik ve probiyotikler sayesinde bağışıklık sistemini arttırarak ishal ve kabız gibi durumların oluşmasını en az seviyeye indirme konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. MOS ve FOS içerir. Yapısında düzenleyici inülin faktörleri bulunur. 

– Brit Care Dog Show Champion Somonlu Ringalı Köpek Mamasının içeriğinde hangi besin öğeleri bulunmaktadır ?  

Brit Care Dog Show Champion Somonlu Ringalı Köpek Mamasının içeriğinde köpeğinizi yarışmalara hazırlanmasında yardım olacak şekilde düzenlenen formülü ile köpeğiniz daha sağlıklı ve dirençli gözükecektir. 

– İçerik : Tavuk Yağı, İnülin 1100 mg / kg, Somon proteini % 5, Çuha Çiçeği özütü % 1, Frukto oligosakkarit 120 mg / kg, Ringa balığı kurusu % 10, Deve Dikeni 10 mg / kg, Hidrolize edilmiş deniz canlıları, Kıkırdak ekstratı, somon balığı yağı, mannan oligosakkarit şekeri, Doğal Aroma, Şifalı satılık rottweiler yavrusu bitkiler ve meyve özütleri ( Biberiye, zerdeçal, nane, karanfil ) ,Sarımsaklı maya özütü, Kurutulmuş somon balığı % 35, Pirinç % 32  

– Brit Care Dog Show Champion Somonlu Ringalı Köpek Maması içeriğinde bulunan besin öğeleri köpeğinize ne gibi yararlar sağlamaktadır ?  

Yapısında bulunan çeşitli yüksek proteinler, yağ dokuları, bitkisel ve hayvansal besinler, mineral, vitamin ve şeker özütleri köpeğinizin tüylerinin canlanması için son derece etkili bir mama türüdür. Süs köpeğiniz, yarışmaya katılacak olan köpeğiniz veya güzel tüylere sahip olmasını istediğiniz köpeğiniz için ana mama ürünü olarak bu mamayı kullanacağınız gibi ara mama ürünü olarak da sevimli dostlarınızı besleyebilirsiniz. Birkaç hafta içerisinde gözle görülür etkileri gözlemleyeceğiniz yararlar satılık rottweiler sağlayacak olan bu mama ürünü Brit Care güvencesi ile artık siz ve sevimli dostlarımızın hizmetinde bulunmaktadır. 

– Brit Care Dog Show Champion Somonlu Ringalı Köpek Mamasını neden ve niçin tercih etmeliyim? 

Köpeğinizin tüylerinin parlak,sık ve düzenli olmasını istediğiniz zamanlarda ana beslenme ürünü olarak kullanacağınız mükemmel derecede etkili bu mamayı tercih etmemeniz için bir neden yok. Yüksek protein yapısı ile köpeğinizin gelişimine yüksek derecede katkı sağlarken bünyesinde bulunan bitki ve meyve özleri ile ruhsal düzenlemeyi sağlayabilir, Köpeğiniz de ki stresi bu mama sayesinde minimum seviyeye indirebilirsiniz.  

Son kullanma tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Taze su ile sununuz. 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com’da Blog Oluşturun.

Web sitenizi WordPress.com ile oluşturun
Başla
%d blogcu bunu beğendi: